درباره ما

شرکت گرجی با انواع شرکت های حمل و نقل قرارداد دارد و اشراف کامل بر تمام مسیرهای دریایی، زمینی، قطاری، هوایی و … دارد .همچنین مجموعه ما با شرکت های مختلف بیمه ای ارتباط داشته و با انواع درجه های بیمه صادراتی و وارداتی آشناست .این شرکت در شهرک صنعتی محمود آباد، اصفهان، ایران واقع است که این شهرک صنعتی بزرگترین مجموعه سنگ در ایران و خاورمیانه است و می توان انواع سنگ های ساختمانی و غیرساختمانی را از تمام نقاط ایران در آن پیدا کرد .این شرکت به صورت انحصاری نمایندگی شرکت های ژونگژی و ونلونگ چین را در اختیار دارد و واردات و توزیع را بین مشتریان خود به صورت مستقیم انجام می دهد .افتخار ما این است که ارتباط نزدیکی با تمام تولیدکنندگان سنگ در ایران داریم و آگاه بر تمام قوانین تجارت بین الملل هستیم.

مدیران مجموعه

Asset 2

منصور گرجی

Media

You can call me

Asset 2

نعمت گرجی

Media

You can call me

Asset 2

حسین گرجی

Media

You can call me

تحویل سریع
شرکت ما به دلیل اینکه در مرکز سنگ ایران واقع شده و سرمایه با لایی جهت خرید نقدی را داراست و همچنین به دلیل فروش لوازم سنگبری به کارخانه ها، قادر است در کمترین زمان ممکن مرسولات خود را آماده تحویل کند.
قیمت رقابتی
شرکت ما به دلیل فروش لوازم سنگبری به کارخانه ها قادر است که سنگ را به قیمت پایین تری نسبت به رقبای خود خریداری کند.
تضمین کیفیت کالا
شرکت ما به دلیل فروش لوازم سنگبری به تولید کنندگان قادر است بهترین پارت سنگ هر کارخانه ای را برای مشتریان خود خریداری کند.
کارگروهی
شرکت ما از دو بخش اصلی صادرات و واردات تشکیل شده است و قادر است مبادله کا لا به کا لا انجام دهد.
تضمین امنیت کالا
شرکت ما با انواع درجه های بیمه ای و انواع شرکت های بیمه آشناست و قادر است کا لاهای خود را تا مقصد به سفارش مشتری بیمه کند.
واردات لوازم سنگبری
شرکت گرجی به صورت انحصاری نمایندگی شرکت ونلونگ چین را دارد و با مشتریان مختلف و اکثر تولیدکنندگان سنگ در سراسر ایران آشنایی دارد.
اینکوترمز 2020
شرکت ما با جدیدترین قوانین اینکوترمز آشناست و بهترین روش های حمل و نقل را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان طراحان ما

بودجه دوستانه

ما متناسب با بودجه و سلیقه شما هستیم

دریافت قیمت

یک پیشنهاد برای پروژه خود دریافت کنید

 

شرکت صادراتی سنگ گرجی با آگاهی کامل برتمام قوانین تجارت بین الملل آماده عقد قرارداد با انواع شرکت های داخلی و خارجی در تمام نقاط دنیا است.

بنابراین با بهره مندی از خدمات ما در هزینه، وقت، و انرژی خود صرفه جویی نمایید.

Our colleagues